A-Rækken
B-Rækken
C-Rækken
D-Rækken
Senior A
Senior B
Senior C
Veteran A
Veteran B
Veteran C
Super Veteran A
Super Veteran B
Super Veteran C
Række- og Puljeoversigt
Min klubs kampe
Kampe der mangler resultater
Række- og Puljeoversigt - 2020
A-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
A1
Maribo Sø A1
Næstved A1
Harekær A1
Falster A1
A2
Køge A2
Skovbo A2
A3
Korsør A3
Greve A3
Trelleborg A3
A4
Sydsjælland A4
Midtsjælland A4
Mølleåen A4
Hjortespring A4
A5
Asserbo A5
Hillerød A5
Furesø A5
Søllerød A5
A6
Fredensborg A6
Simons A6
Ledreborg A6
Holbæk A6
A7
Gilleleje A7
Værløse A7
Smørum A7
A8
Helsingør A8
Nivå A8
Kokkedal A8
Brøndby A8
A9
CGC GC A9
Hornbæk A9
Rungsted A9
Hørsholm A9
B-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
B1
Falster B1
CGC GC B1
Køge B1
Harekær B1
B2
Brøndby B2
Maribo Sø B2
Næstved B2
Rønnede B2
B3
Skovbo B3
Midtsjælland B3
Sydsjælland B3
B4
Greve B4
Storstrømmen B4
Vallø B4
Midtsjælland B4
B5
Holbæk B5
Hedeland B5
Royal B5
Ledreborg B5
B6
Trelleborg B6
Dragsholm B6
Frederikssund B6
Værebro B6
B7
Ledreborg B7
Kalundborg B7
Albertslund B7
B8
Roskilde B8
Ishøj B8
Solrød B8
B9
Kokkedal B9
Asserbo B9
Dragør B9
Smørum B9
B10
Søllerød B10
Simons B10
Hillerød B10
Ree B10
B11
Hjortespring B11
Rungsted B11
Nivå B11
Hørsholm B11
B12
Hornbæk B12
Helsingør B12
Værløse B12
Mølleåen B12
B13
Gilleleje B13
Fredensborg B13
København B13
Furesø B13
C-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
C1
Harekær C1
Møn C1
Næstved C1
C2
Maribo Sø C2
Greve C2
Solrød C2
C3
Kalundborg C3
Sorø C3
Korsør C3
Mensalgård C3
C4
Midtsjælland C4
Trelleborg C4
Holbæk C4
Køge C4
C5
Brøndby C5
Ledreborg C5
Dragsholm C5
CGC GC C5
C6
Roskilde C6
Skovbo C6
Ishøj C6
Albertslund C6
C8
Hillerød C8
Helsingør C8
Rungsted C8
Nivå C8
C9
Hørsholm C9
Smørum C9
Kokkedal C9
Dragør C9
C10
Værebro C10
Søllerød C10
Asserbo C10
Furesø C10
C11
Ree C11
Hjortespring C11
Fredensborg C11
Værløse C11
D-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
D1
Korsør D1
Solrød D1
Trelleborg D1
Holbæk D1
D2
Furesø D2
Nivå D2
Frederikssund D2
Søllerød D2
D3
Maribo Sø D3
Møn D3
D4
Kalundborg D4
Midtsjælland D4
Holbæk D4
Mensalgård D4
D5
Dragør D5
København D5
Ree D5
Frederikssund D5
D6
Søllerød D6
Hillerød D6
Hjortespring D6
Nivå D6
D7
Asserbo D7
Hørsholm D7
Ree D7
D8
Albertslund D8
Roskilde D8
Midtsjælland D8
Smørum D8
SA-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SA1
Rønnede SA1
Harekær SA1
Skovbo SA1
SA2
Frederikssund SA2
Værebro SA2
Hedeland SA2
Møn SA2
SA3
CGC GC SA3
Odsherred SA3
Roskilde SA3
Kokkedal SA3
SA4
Kalundborg SA4
Furesø SA4
Hillerød SA4
Dragsholm SA4
SA5
Helsingør SA5
Brøndby SA5
Asserbo SA5
København SA5
SA6
Smørum SA6
Nivå SA6
Simons SA6
Mølleåen SA6
SB-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SB1
Holbæk SB1
Hedeland SB1
CGC GC SB1
Midtsjælland SB1
SB2
Roskilde SB2
Korsør SB2
Odsherred SB2
SB3
Trelleborg SB3
Kalundborg SB3
Skovbo SB3
SB4
Midtsjælland SB4
Greve SB4
Hedeland SB4
Ishøj SB4
SB5
Mølleåen SB5
Roskilde SB5
Værløse SB5
Smørum SB5
SB6
Asserbo SB6
Helsingør SB6
Nivå SB6
Mølleåen SB6
SB7
Fredensborg SB7
Søllerød SB7
Dragør SB7
Hjortespring SB7
SB8
Værebro SB8
Passebækgård SB8
Furesø SB8
SC-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SC2
Sydsjælland SC2
Holbæk SC2
Ledreborg SC2
Vallø SC2
SC3
Ishøj SC3
Falster SC3
Midtsjælland SC3
Hedeland SC3
SC4
Hjortespring SC4
Smørum SC4
Søllerød SC4
Hørsholm SC4
SC5
Hornbæk SC5
Frederikssund SC5
Nivå SC5
Albertslund SC5
SVA-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SVA1
Roskilde SVA1
Hørsholm SVA1
Simons SVA1
Dragør SVA1
SVB-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SVB1
Harekær SVB1
Sydsjælland SVB1
Halsted Kloster SVB1
SVB2
Falster SVB2
Hedeland SVB2
Køge SVB2
SVB3
Rønnede SVB3
Næstved SVB3
Skovbo SVB3
Holbæk SVB3
SVB4
CGC GC SVB4
Korsør SVB4
Hedeland SVB4
Greve SVB4
SVB5
Roskilde SVB5
Rønnede SVB5
Søllerød SVB5
Hjortespring SVB5
SVB6
Ledreborg SVB6
Hillerød SVB6
Kalundborg SVB6
Skovbo SVB6
SVB7
Passebækgård SVB7
Søllerød SVB7
Furesø SVB7
Mølleåen SVB7
SVB8
København SVB8
Asserbo SVB8
Fredensborg SVB8
Værløse SVB8
SVB9
Hornbæk SVB9
Kokkedal SVB9
Mølleåen SVB9
Furesø SVB9
SVB10
Smørum SVB10
Kalundborg SVB10
Frederikssund SVB10
Odsherred SVB10
SVC-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
SVC1
Hornbæk SVC1
Værebro SVC1
Asserbo SVC1
Gilleleje SVC1
SVC2
Mølleåen SVC2
Furesø SVC2
CGC GC SVC2
Solrød SVC2
SVC3
Dragør SVC3
Smørum SVC3
Søllerød SVC3
Nivå SVC3
SVC4
Frederikssund SVC4
Roskilde SVC4
Søllerød SVC4
Hedeland SVC4
SVC5
Kokkedal SVC5
Midtsjælland SVC5
Hillerød SVC5
SVC6
Hedeland SVC6
Skovbo SVC6
Næstved SVC6
Dragsholm SVC6
SVC7
Holbæk SVC7
Vallø SVC7
Sorø SVC7
Næstved SVC7
SVC8
Korsør SVC8
Odsherred SVC8
Skovbo SVC8
VA-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
VA1
Albertslund VA1
Fredensborg VA1
Frederikssund VA1
Rungsted VA1
VA2
Mølleåen VA2
Dragør VA2
Holbæk VA2
Skovbo VA2
VA3
Hillerød VA3
Hornbæk VA3
Brøndby VA3
Furesø VA3
VA4
Smørum VA4
Simons VA4
Korsør VA4
CGC GC VA4
VB-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
VB1
Fredensborg VB1
Hjortespring VB1
Hornbæk VB1
København VB1
VB2
Kokkedal VB2
Mølleåen VB2
Storstrømmen VB2
VB3
Halsted Kloster VB3
Sydsjælland VB3
Næstved VB3
Rønnede VB3
VB4
Maribo Sø VB4
Møn VB4
Greve VB4
Vallø VB4
VB5
Køge VB5
Hedeland VB5
Skovbo VB5
VB6
CGC GC VB6
Køge VB6
Roskilde VB6
Midtsjælland VB6
VB7
Smørum VB7
Værebro VB7
Dragør VB7
Værløse VB7
VB8
Dragsholm VB8
Frederikssund VB8
Hedeland VB8
Korsør VB8
VB9
Gilleleje VB9
Trelleborg VB9
Odsherred VB9
Roskilde VB9
VB10
Hørsholm VB10
Ishøj VB10
Søllerød VB10
VB11
Gilleleje VB11
Asserbo VB11
Furesø VB11
Passebækgård VB11
VC-række: (Klik her for at se spilleplan for rækken eller vælg en pulje eller et hold)
VC1
Midtsjælland VC1
Halsted Kloster VC1
Hjortespring VC1
Royal VC1
VC2
Asserbo VC2
Fredensborg VC2
Mølleåen VC2
Hornbæk VC2
VC3
Vallø VC3
Maribo Sø VC3
Halsted Kloster VC3
Falster VC3
VC4
Korsør VC4
Dragsholm VC4
Sorø VC4
Trelleborg VC4
VC5
Roskilde VC5
Hedeland VC5
Ledreborg VC5
Sorø VC5
VC6
Nivå VC6
Gilleleje VC6
Furesø VC6
Søllerød VC6
VC7
Værløse VC7
CGC GC VC7
Solrød VC7
Albertslund VC7
VC8
Værebro VC8
Smørum VC8
Hedeland VC8
Søllerød VC8